Tarihçemiz ;

Şirketimiz 1966 yılında hayatımızı kolaylaştıran küçük ev aletleri üretmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. Başlangıçta ütü imalatı yapan firmamız, zaman içinde ürün yelpazesini genişletmiş ve tost makineleri, elektrikli ısıtıcılar, elektrikli şofbenler, kettle ve saç kurutma makineleri gibi ürünlerde uzmanlaşmıştır.

 
İstanbul Bayrampaşa ve yeni faaliyete geçen Batman Organize Sanayi bölgesinde toplam 10.000 m2 alanda faaliyet gösteren firmamız küreselleşen dünyada gelişen teknolojiye ayak uydurup, sürekli gelişmeyi prensip edinerek günümüzde yıllık 1.000.000 adet üretim kapasitesine ulaşıp 3 kıtaya ihracat yapabilen konuma gelmiştir.


Sürekli gelişimin ancak müşteri memnuniyeti ile sağlandığına inanan firmamız, satış sonrası hizmete yatırım yapmayı ara vermeden devam etmektedir. Yurt içinde her ili kapsayacak şekilde toplam 300 servis ağına ulaşan firmamız satış sonrası da müşterilerimizin yanındadır.

Yarım asırlık tecrübesi, yenilikçi Ar-Ge birimi, uzman mühendis kadrosu ve son teknoloji ile donatılmış üretim tesisleriyle LiderSavio ürettiği her üründe, siz değerli müşterilerimizin 45 yıldır bize göstermiş olduğu güvene layık olmaya çalışıyoruz.

Lider her eve güvenle girer”

 
     
 
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Müşteri Hizmetleri
İnsan Kaynakları
İletişim
Copyright 2013 © Lider Savio- Her Hakkı Saklıdır.